Share Week 2017

 

O inicjatywie Share Week dowiedziałem się po raz pierwszy dopiero w tym tygodniu. Jest to projekt stworzony przez Andrzeja Tucholskiego, w którym chodzi o wzajemnie polecanie się wśród twórców internetowych. Twórcy polecają twórców. I nie chodzi tutaj o polecanie byle czego i byle kogo. Chodzi natomiast o polecanie takich osób, które w znaczny sposób wywarły wpływ na nasze postrzeganie świata.

Newsletter

Dziękuję! 🙂

Co to oznacza dla Ciebie drogi czytelniku? Możesz poznać wielu inspirujących ludzi, a jak wiadomo, z kim przystajesz takim się stajesz 🙂

 

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się nieco więcej o całej akcji odwiedź blog Andrzeja: http://andrzejtucholski.pl/2017/tworcy-polecaja-tworcow-zgloszenia-share-week-2017/

 

Przejdę odrazu do konkretów.

 

Mirek Burnejko z bloga trzypoziomy.pl

 

Share Week 2017

 

Mirek to dla mnie odkrycie roku. Jest niewiarygodnie pozytywnym człowiekiem, który na poprzez codzienne vlogi pokazuje, że dzięki wytrwałości można spełnić każde marzenie. Ma on również dar przekazywania skomplikowanych treści w łatwy, przyjemny i zrozumiały sposób.
Śledzę Mirka od prawie samego początku i mocno mu kibicuję. Do tego stopnia mocno, że postanowiłem wspierać jego działania poprzez wsparcie finansowe na Patronite.

 

 

Marek Jankowski z bloga Mała Wielka Firma

 

Share Week 2017

 

Ogromna dawna wiedzy zupełnie za darmo. Na łamach bloga oraz podcastu o tej samej nazwie, poruszane są tematy ważne dla każdego przedsiębiorcy, ale i nie tylko. Również blogerzy budujący markę osobistą znajdą mnóstwo potrzebnych informacji. Zatem Mała Wielka Firma to absolutny niezbędnik przedsiębiorców, blogerów, influencerów.

 

 

Bartek Popiel z bloga Liczy się wynik

 

Share Week 2017

 

Bartek to wulkan energii. Z niesamowitą pasją oraz entuzjazmem przedstawia tajniki rozwoju osobistego, produktywności, marketingu, sprzedaży. Tylko konkrety.

 

 

A kto Ciebie inspiruje oraz motywuje? Podziel się proszę swoimi faworytami 🙂

 

 

2 thoughts on “Share Week 2017

  • Marzec 19, 2017 o 9:04 pm
   Permalink

   Hej Bartek,

   super, że jesteś! Dziękuję za komentarz.
   Wyznaczacie kierunek rozwoju blogosfery – czas na jakościowe treści 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *