NNR 005: Jak tworzyć noworoczne postanowienia

Jak tworzyć noworoczne postanowienia? Prawdopodobnie w ciągu ostatnich dni wielokrotnie natknąłeś się na to pytanie. Więc dlaczego i tutaj o tym piszę i mówię? Bo mimo, że dla wielu jest to temat banalny to według mnie niezwykle istotny.

Od wyznaczenia sobie celu wszystko się zaczyna. Mając cel, po prostu wiesz dokąd zmierzasz. Nie mając celu stoisz w miejscu.

Newsletter

Dziękuję! 🙂

Właśnie dlatego nagrałem 5 odcinek podcastu na temat tworzenia postanowień i celowo publikuję go właśnie teraz, kiedy wiele osób będzie robić swoje 5, 8, 12 podejście do tworzenia postanowień z nadzieją, że teraz im się uda je zrealizować.

Myślę, że po wysłuchaniu 5 odcinka podcastu tworzenie i realizacja postanowień będzie duża łatwiejsza. Zapraszam 🙂

 

NNR 005: Jak tworzyć noworoczne postanowienia

 

 

Jak tworzyć noworoczne postanowienia

Jeśli Ty nie zagospodarujesz sobie swojego czasu, to ktoś zrobi to za Ciebie. Dlatego zastanów się, czy chcesz aby inni rządzili Twoim czasem i Twoim życiem?

Oto główny sens tworzenia postanowień i innych celów osobistych. Ustalając je, świadomie podejmujesz decyzje o tym jak spędzisz swój czas. A nie ma nic lepszego niż poczucie kontroli nad swoim czasem i swoim życiem.

W dzisiejszym, 5 już odcinku podcastu Nastawienie na rozwój, mówię o tym jaki jest sens tworzenia postanowień noworocznych, jakie są najczęściej popełniane błędy przy tworzeniu i realizowaniu postanowień, a także opisuję mój proces tworzenia postanowień.

Przygotuj sobie kartkę oraz długopis i wspólnie ustalmy noworoczne postanowienia 🙂

 


 

Tymczasem zapraszam Cię do wysłuchaniu podcastu.

 

Podcast dostępny jest również na:

 

 

 

W tym odcinku usłyszysz:

  • Sens tworzenia postanowień
  • Jakie są najczęściej popełniane błędy przy tworzeniu noworocznych postanowień
  • Jak tworzę swoje postanowienia

 

 

Co o tym myślisz?

I jak Ci się podobał ten odcinek podcastu?

Dzięki komentarzom będę mógł poprawić swój warsztat, zatem gorąco Cię zachęcam do podzielenia się opinią na temat podcastu 🙂

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *