NNR 003: Sekrety produktywności

Produktywność to może nieco dziwnie brzmiący termin, który oznacza tak naprawdę skuteczne wykonywanie zadań. Niby proste, ale jednak każdemu zdarza się spóźniać z realizacją różnych zadań, nie mówiąc już o realizacji jakichś osobistych celów.

W tym odcinku podcastu opowiadam o technikach, narzędziach i źródłach wiedzy, które mogą być pomocne w skuteczniejszej realizacji swoich zadań i celów.

Newsletter

Dziękuję! 🙂

 

NNR 003: Sekrety produktywności

 

 

 

NNR 003: Sekrety produktywności

Nagrałem odcinek na temat produktywności ze względu na zbliżający się, 2018 rok, czyli czas tworzenia noworocznych postanowień.Na temat skutecznego tworzenia postanowień nagram odcinek na początku stycznia jednak produktywność stanowi dobry wstęp do tego tematu.

Produktywność, czyli skuteczne wykonywanie zadań. Bo co odróżnia ludzi sukcesu od pozostałych? Właśnie skuteczne wykonywanie zadań. Nie zarządzanie zadaniami, nie zapisywanie zadań, nie zarządzanie czasem, ale właśnie realizacja tych zadań jest najważniejsza.

 

Podzieliłem odcinek na 3 segmenty: techniki, narzędzia, wiedza. W ramach każdego z tych trzech segmentów opisuję poszczególne elementy, które wykorzystuję na codzień i które znacząco ułatwiają mi życie. Właśnie dzięki tych technikom, elementom i wiedzy jednocześnie pracuję na etacie, tworzę bloga, podcast oraz vloga.

Jeśli Ty również chcesz być lepiej zorganizowanym i chcesz przestać w nieskończoność odkładać różne zadania, to ten odcinek jest dla Ciebie.

 


 

Tymczasem zapraszam Cię do wysłuchaniu podcastu.

 

Podcast dostępny jest również na:

 

 

 

W tym odcinku usłyszysz:

  • Czym jest produktywność
  • Czym jest prokrastynacja
  • Technikach produktywności (bloki czasowe, planowanie tygodnia, Pomodoro, GTD)
  • Narzędziach produktywności (sprzęt oraz oprogramowanie)
  • Wiedzy na temat produktywności

 

 

Linki wymienione w podcaście:

 

 

Co o tym myślisz?

I jak Ci się podobał ten odcinek podcastu?

Dzięki komentarzom będę mógł poprawić swój warsztat, zatem gorąco Cię zachęcam do podzielenia się opinią na temat podcastu 🙂

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *